Бесплатные шаблоны Joomla

Правила

Дані Правила не підлягають обговоренню і обов'язкові для виконання всіма без винятку користувачами рангом від простого користувача до модератора (Адміністратори і Власники ресурсу як особи, ці Правила встановлюють, по надходять свій розсуд).


Якщо Ви не згодні з даними Правилами і хотіли б керуватися іншими Правилами - Ви завжди можете створити свій власний сайт і встановити там свої порядки.

1. Загальні положення
1.1. Адміністрація форуму залишає за собою право видаляти пости, лінки і коментарі, а також обмежувати доступ до форуму окремих користувачів. Якщо Ви вважаєте, що Адміністрація надійшла несправедливо по відношенню до Вас - прохання вирішувати подібні питання в приватному порядку безпосередньо з Адміністрацією форуму - всі ми люди і теж маємо право на помилку.
1.2. Все спілкування має відбуватися на дружній основі. Не допускаються образи користувачів в будь-якій формі.
За подібні дії Ви отримаєте попередження і обмеження доступу, а це останнє, що ми хочемо робити.
1.3. У разі відключення Вашого облікового запису Адміністрації форуму забороняється створювати новий акаунт. Регулярні перевірки дозволяють оперативно знаходити і блокувати порушників такого роду.
1.4. Мови сайту - російська та українська. Ви можете використовувати інші мови тільки в разі крайньої необхідності, але пам'ятайте, що Вас можуть не зрозуміти.
1,5. Загальні питання по роботі форуму обговорюється в розділі "Розділ пропозицій" форум.
1.6. У підписі аккаунта категорично забороняється розміщувати посилання або текст рекламного характеру.
1.7. Ваша електронна адреса адреса має бути робочим - Адміністрація повинна мати можливість зв'язатися з Вами. Переконливе прохання при реєстрації вказувати також і додаткові способи зв'язку (наприклад, номер ICQ, ім'я в Skype або MSN) для використання в екстрених випадках. Адміністрація сайту зобов'язується не розголошувати особисті дані користувачів зазначені при реєстрації і не використовувати його адресу електронної пошти в рекламних цілях, але не буде нести відповідальність за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.
1,8. На форумі діє система видалення неактивних аккаунтів після закінчення 5 місяців з останнього Вашого відвідування форуму.
1,9. Повідомляйте Адміністрацію про будь-які помилки, проблеми в роботі форуму та неточності. Вітаються будь-які пропозиції, здатні поліпшити функціональність сайту. Правила на форумі періодично коригується, і Ви повинні ознайомитися з поточною редакцією до того, як звернутися до адміністрації з питанням.
1.10. У разі постійного порушення даних Правил, рецидивіст буде забанений - доступ до форуму з його IP-адреси буде закритий.
1.11. Адміністрація залишає за собою право змінювати дані Правила. Про всі зміни в Правилах користувачі будуть повідомлені за допомогою ЛЗ і / або адресу електронної пошти.
1.12. Для доступу до ресурсів сайту реєстрація не обов'язкова, але не варто забувати про те, що і кількість доступної інформації для незареєстрованого користувача ОБМЕЖЕНА.

1,13. Користувачі зареєстрований з метою комерція баниться і залишаються без взаємності і пояснення причини видаляється повністю з форумом!

1,14. На сайті діє предмодераціі НОВИХ користувачів, тому не варто десять разів писати одне і теж повідомлення. Після того як ми переконаємося що Ви не бот, обмеження будуть зняті.

 

2. Правила спілкування на форумі
2.1. Шанобливо ставиться до поглядів опонентів і пам'ятати, що кожен учасник форуму має невід'ємним правом на особисту думку і свободу слова. Ніхто з учасників не володіє статусом винятковості, не варто вище іншого, в якому б то ні було ставлення. Думки учасників рівносильні у всіх питаннях.
2.2. Спілкування на форумі має відбуватися тільки з використанням літературних слів російського або українського мови. Використання інших мов не вітається. Радіо і мову \ "падонкафф \" строго заборонені. Всі повідомлення, написані в подібному стилі, будуть видалені. Дане правило поширюється також і на імена профілів (за винятком слів, написаних транслітом) і на інформацію, яка в них міститься.
2,3. Дотримуйтесь загальноприйняті правила поведінки. Категорично заборонена нецензурна лайка в усіх її проявах і на всіх відомих мовах, образа користувачів. До мату також прирівнюються слова і вирази, схожі за звучанням або написанням з матюками. (Приклади: \ "ЗАИПАЛО \", \ "афуеть \", \ "мляццкій \" і т.п.) є якесь слово мат чи ні - в кінцевому підсумку визначається Модератор або Адміністрація. Якщо Ви вважаєте, що Вас образили, зверніться до Модераторів зі скаргою. Будьте взаємно ввічливими і коректними у своїх висловлюваннях.
2,4. Заборонені безглузді, беззмістовні репліки, потік повторюється і / або непотрібної інформації (т.зв. \ "флуд \"), а також повідомлення, що не стосуються теми спілкування (т.зв. \ "оффтоп \"). Сюди ж відносяться повідомлення, що складаються з одних смайлів і / або штампів. Використання тільки заголовних букв в повідомленнях також не вітається, тому що вони сприймаються іншими користувачами як крик (наприклад, ЩО МЕНІ РОБИТИ?) і дуже впадають в очі. Пам'ятайте, що чітко сформульоване питання, привертає більше уваги відвідувачів форуму, і Ваші шанси отримати конкретну відповідь від цього збільшуються. Всі авторські права на висловлювання, ідеї, думки, розміщені на форумі, належать авторам цих висловлювань.
2.5. Назви тем повинні відображати короткий вміст теми і не в якому разі не дублюватися. Тема \ "Вибір шин \" і тема, \ "Які шини вибрати \" прирівнюється до однієї.
2.6. На форумі забороняється розміщувати інформацію, що містить заклики до порушення чинного законодавства України, авторські права, висловлювання міжнаціональний або расистський характер і т.п.

2.6. На форумі заборонено розміщувати інфрмацію рекламний і афішних характер без дозволу Адміністрації. Якщо Ви бажаєте запросити клуб і його учасників на будь-яке масовий захід, зробіть це через розділ "Зворотній зв'язок", ми обов'язково розглянемо Вашу пропозицію.
2,7. Заборонено використовувати червоний колір при спілкуванні на форумі, а також в підписах. Цей колір є привілеєм Адміністрації.

Адміністрація клубу ні в якому разі не намагається поставити в будь-які рамки учасників форуму, ми просто хочемо зробити Ваше спілкування найбільш корисним і приємним.

Час відкриття сторінки: 0.196 секунд